طراحی، توسعه و پشتیبانی وب سایت

راه حل های آنلاین برای هر تجارتی

هدف ما ایجاد تحول مثبت در کسب و کار شما است؛

امتحان کنید...

طراحی, برنامه نویسی و بهینه سازی وب سایت

سرویس پیامک, فروش دامین و میزبانی سایت

دسترسی سریع

مراحل انجام کار در لاوان وب
مراحل انجام طراحی سایت شرکت لاوان وب از چند قدم ساده تشکیل شده است. تمام سعی ما بر ساده تر کردن و کاربردی کردن وبسایت ها و روند اجرایی سایت ها می باشد . برای طراحی سایت می بایست چند قدم را برداریم.

 قدم اول طراحی سایت : ابتدا با مشتریانمان تماس بگیرید ( مشاهده نمونه کارها ) و درباره ی نحوه انجام پروژه و پشتیبانی ما سوال کنید. حتی برخی از دوستان نیز نگران سئو و بهینه سازی وب سایت خود نیز هستند. می توانید از مشتریانمان سوال کنید که آیا تگروه لاوان وب این کار را بدون اطلاع و به نفع مشتری انجام داده است یا خیر!

 

قدم دوم طراحی وب سایت : یک یا چند جلسه ی حضوری/آنلاین/تلفنی برگزار می شود و طی این جلسات نیازهای شما سنجیده می شود، در طی این جلسات پیشنهاداتی جهت پیشرفت تجارت شما نیز مطرح می گردد . ما اعتقاد داریم مشتری به همه چیز در خصوص تجارت در اینترنت آشنا نیست و این وظیفه ی ماست که تمامی جوانب را بسنجیم و پیشنهاداتی را مطرح کنیم. در این جلسات مطالب و محتوا، لوگو و عکس ها، و هر آن چیزی که مربوط به کار شماست از شما دریافت می گردد تا در طرح ها و محتوای سایت از آنها استفاده شود.

 

قدم سوم طراحی وب سایت : در این قدم تیم طراح و برنامه نویس گروه بر روی پروژه شما کار می کنند. بدین ترتیب که در سه روز کاری نخست، یک طرح برایتان ارسال می دارند . در اینجا دو حالت پیش می آید

          – طرح را نمی پذیرید : سه روز کاری دیگر زمان می برد تا طرح دیگری برایتان آماده کنیم و ارسال نماییم. این کار تا سه مرتبه اتفاق می افتد. در نهایت اگر طرح سومی نیز مورد تایید نبود شما در یک فایل فتوشاپ و یا حتی یک فایل ورد طرح خود را رسم کرده و برایمان ارسال می دارید و طراحان ما مطابق با طرح شما طرح نهایی را ترسیم می کنند. شایان ذکر است این مورد عموماً اتفاق نیفتاده و مشتری در همان طرح اول به نتیجه رسیده است.

          – طرح اولیه را می پذیرید : در صورتیکه قالب و طرح کلی مورد تایید شما بود و تنها در برخی از نکات ( مانند رنگ بک گراند و آیکن ها و … ) به تصحیح نواقص و رفع ایرادات پرداخته می شود.

پس از طی مدت زمان تعیین شده نواقص و دیگر موارد سایت برطرف می گردد و مواردی از قبیل اسلایدر و آیکن ها و .. نیز طراحی و آماده می شوند. پس از این مدت سایت شما آماده ی  بهره برداری است

 

قدم چهارم طراحی وب سایت : اعتقاد داریم یک سایت مانند یک کودک تازه متولد شده است و نیاز به مراقبت دارد. ترجیح تیم مدیریت لاوان وب بر این نکته است که انجام ندادن یک پروژه بهتر است تا پروژه ای اجرایی شود ولی در نهایت سایت مرده ای باشد! از این نقطه به بعد شما می بایست به سایتتان رسیدگی کنید. به عنوان مثال حداقل هر هفته یک مقاله بنویسید. یک عکس به گالری اضافه کنید و … نگران نباشید در قدم قبلی همه چیز را برایتان کاربرپسند کرده ایم تا شما با خیال راحت و بدون هیچگونه دانش فنی بتوانید بروز، جامع و سرزنده داشته باشید. اینگونه هم به تجارت شما کمک شده و هم به برندسازی لاوان وب که از اهداف بسیار با ارزش شرکت است.

     ♦   باور داریم پیشرفت و ترقی ما در گرو پیشرفت تک تک مشتریانمان است. هیچ تبلیغی برایمان با ارزش تر از تبلیغ توسط یک مشتری نیست. حال تعداد این مشتریان راضی هرچه بیشتر باشد تبلیغاتمان از ارزش افزوده ی بیشتری برخورداد خواهد بود.