طراحی، توسعه و پشتیبانی وب سایت

راه حل های آنلاین برای هر تجارتی

هدف ما ایجاد تحول مثبت در کسب و کار شما است؛

امتحان کنید...

طراحی, برنامه نویسی و بهینه سازی وب سایت

سرویس پیامک, فروش دامین و میزبانی سایت

دسترسی سریع

درباره ما

شرکت آسیا لاوان وب با نام تجاری لاوان وب و با شماره ثبت 10452 بیش از 5 سال است بصورت مستمر و تخصصی در زمینه طراحی وب سایت و نرم افزارهای تحت وب فعال است.

آسیا لاوان وب با داشتن تجربه، سابقه و نمونه کارهای معتبر طراحی وب سایت و فعالیت صادقانه توانسته است که پاسخ تمام نیاز های وب سایت مشتریان خود را دهد. ما با توجه به نیاز مشتریان و بر حسب بودجه تعیین شده از طرف کارفرما طرح عملیاتی منحصر به فرد و متناسب را نیازسنجی و همراه با پیشنهاد های جذاب و کارا ارائه می دهیم.

هـدف مـا ایجـاد تحـول مثبـت در کسـب و کار شـما اسـت. امتحـان کنیـد. تماس با ما

       ♦   طراحی وب سایت            نرم افزار تحت وب            میزبانی وب سایت              ثبت دامنه            سامانه پیامک

برای راه اندازی یک وب سایت موفق یکی از مهم ترین گام ها بهره مندی از نرم افزار بروز و استاندارد است اما همه راهی که باید برای موفقیت در بازار آنلاین طی شود این نیست. قبل از راه اندازی هر کسب و کاری باید به مراحل انجام کار، موانع، مشکلات، محدودیت ها و از همه مهم تر سودآوری آن فکر کنیم. یکی از مزیت های لاوان وب این است که در دنیای مجازی ما این کار را برای شما انجام می دهیم. 

در فرهنگ ایرانی حرف زدن از نقاط قوت و به اصطلاح تعریف کردن از خود معمولا مذموم انگاشته می شود. اما از طرفی "کار خوب را باید گفت". رضایتمندی مشتریان بزرگترین سرمایه یک شرکت است و البته این امر با بهبود مستمر خدمات حاصل می گردد. ما در لاوان وب هدف اصلی و نهایی خود را بر روی بهبود مستمر کسب و کار شما قرار داده ایم و تمام تلاش ما این است که جدید ترین فناوری های وب و آخرین امکانات آن را با کاربری آسان در اختیار شما قرار دهیم. ما برای امکاناتی که ارائه می دهیم همه روزه  جدیدترین پیشرفت های دنیای وب را بررسی می کنیم. بسیاری از کارهای ما نتیجه استفاده از فناوری های نو و مهارت و خلاقیتمان است.

 

از طرفی حمایت و همراهی با مشتریان را از همان شروع پروژه تا تحویل و سپس در مرحله پشتیبانی به عنوان یک اصل پذیرفته و رعایت می کنیم. از نظر ما حق هم با مشتری است و هم با ماست تا هر دو در یک رابطه برد -برد از همکاری و کار کردن در کنار هم لذت برده و برای یکدیگر ارزش افزوده ایجاد نماییم.

 

ما شما را پله پله تا موفقیت پیش خواهیم برد، امتحان کنید ...

 

همچنین همه می دانیم که می شود در هر کاری آنرا دلسوزانه و با جان و دل انجام داد که  نتیجه محصول یا خدمتی با کیفیت بالا خواهد بود یا اینکه صرفا به ظاهر آن رسید و به سراغ کاری دیگر رفت. ما داشتن کیفیت در کارهایمان را انتخاب کرده ایم. به این ترتیب هم رضایت درونی از اثر سازنده ای که از خود بر جا می گذاریم داریم و هم معتقدیم در دراز مدت کیفیت رمز ماندگاری است.

همچنین به نظر ما به روز بودن ، حمایت و پشتیبانی دائمی از مشتریان ، دلسوزانه کار کردن و کیفیت بالا می تواند نقاط قوت ما و دلیلی برای انتخاب ما از سوی شما باشد. تمام تلاشمان را در این راه به کار می بندیم و از خداوند یاری می خواهیم.